Ua
sota
sota
Пошук
Пошук
НАША ІСТОРІЯ
sota

НАША ІСТОРІЯ

Медоварня «Медовий Спас» - це одна з перших технологічних медоварінь промислових масштабів в Україні. Натуральні напої з меду - безцінний дар, який залишився у спадок від наших предків.

sota

ІСТОРІЯ НАПОЮ

З давніх часів на нашій землі мед вважався золотим скарбом і запорукою міцного здоров'я. Медоварня «Медовий Спас» відроджує і виводить на якісно новий рівень традиції медоваріння за допомогою сучасних технологій.

"Медовуха", "Питний мед", "Медова брага", "Мед", "Хмільний мед" - такі назви були у алкоголю з меду раніше. Медові напої мало не пішли в повне забуття. Медоварні «Медовий Спас» все ж таки вдалося дати можливість продегустувати автентичний український напій, який зміг поєднати старовинні рецепти стародавніх медоварів з виготовленням на новітньому обладнанні.

img-behind
img-pos1
img-pos2

Медоварні «Медовий Спас» все ж таки вдалося дати можливість продегустувати автентичний український напій, який зміг поєднати старовинні рецепти стародавніх медоварів з виготовленням на новітньому обладнанні.

sota
apis

СУЧАСНА КОМПАНІЯ НА ШЛЯХУ ДО ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ

У сучасному світі споживача важко здивувати особливим продуктом. Це стосується і ринку алкогольних напоїв. Важко відшукати по-справжньому національний, традиційний напій. Медоварня «Медовий Спас» відроджує традиції медоваріння і виводить на ринок медовий хмільний напій "Сикера".

Хмільний мед відомий ще з біблійних часів, а згідно письмових свідчень, на території сучасної України виготовлення медових напоїв було надзвичайно популярним. Різноманіття старовинних рецептів медовухи вражає. Насолоджувалися напоями на основі меду майже до кінця 18 століття. Згодом популярність хмільного меду витіснили доступні і більш прості у виготовленні алкогольні напої. Однак у наш час з'явилася можливість відродити виготовлення медового вина, з'єднавши старовинні рецепти з сучасними технологіями виробництва.

СУЧАСНА КОМПАНІЯ НА ШЛЯХУ ДО ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ
about honeycomb
about honeycomb

«МЕДОВИЙ СПАС» І ЙОГО ПРОДУКЦІЯ

Медоварня «Медовий Спас» створена 14 жовтня 2018 у м.Бровари Київської області. Устаткування медоварні сертифіковане за сертифікатами НАССР, ISO, встановлена італійська лінія розливу вин. Потужність виробництва складає півмільйона пляшок в рік. Виготовлення медових напоїв може стати перспективним, так як популяризація медових вин набирає обертів у світі. А так як Україна входить до п'ятірки світових експортерів меду в світі, медоваріння може стати цікавим локальним виробництвом.

ОСОБЛИВОСТІ

Медоварня "Медовий Спас" одна з перших створила автентичний напій країни. У виготовленні п'янкого напою застосовується технологія зброджування меду, натуральних соків холодного віджиму без додавання цукру, спирту, ароматизаторів або барвників. Завдяки технології зброджування, напій зберігає всі корисні мікроелементи, ферменти, вітаміни, антиоксиданти меду і соків.

ОСОБЛИВОСТІ
about honeycomb
about honeycomb

ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ

Вся наша продукція створена за всіма стандартами, підтвердження яких ви можете побачити нижче.