Ua
sota
sota
Пошук
Пошук
sota

Pet-Сat Rose

star-icon
star-icon
star-icon
star-icon
star-icon

(0)

285 грн

/ 0,750L (дм3)л

В наявності

* Безкоштовна доставка від 1000 грн.

warning-icon

Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.

sota
Опис Відгуки

Pet-Сat Rose– слабоалкогольний напій природного бродіння липового меду та соку прямого віджиму яблук, ожини, червоної та чорної смородини в 8 градусів. Без додавання спирту та цукру, зі стриманим перляжем і хрусткою кислотністю. Ця версія продовжує яскраву фруктово-ягідну спрямованість СІКЕРИ. Післясмак залишає відтінки червоних ягід і зелених яблук

          Pet-Сat Rose створене за допомогою пре-шампанського методу «ансестраль», який виник задовго до винаходу вторинної ферментації, яку використовують для створення шампанського - років п'ятсот тому. «Ансестраль», як найстаріший стиль ігристого, зараз переживає своє відродження.  На відміну від класичного методу, який включає 2 етапи бродіння, тут напій бродить всього один раз. Бродіння продовжується в пляшці: вуглекислий газ виділяється і залишається під пробкою доти, доки її не відкорковують. Градус алкоголю нижче, ніж у інших вин із бульбашками. Тиск теж низький, тому перляж ніжний і менш настирливий. Найчастіше його не фільтрують, а значить, у келиху ігристе буде непрозорим, з дріжджовим осадом. Зате смак у нього яскравий. Післясмак залишає свіжі ноти яблук і нагадує про квітучі сади.  
        Pet-Сat Rose цінується за натуральний метод виробництва, низький градус і неймовірну здатність ідеально поєднуватися в будь-якій гастрономічній ситуації. Ароматний та гранично сухий ігристий напій без додавання цукру ідеальний для весни.
        Pet-Сat Rose настільки ніжне, що його закривають навіть не пробкою, а металевою «короною», як пиво, і випускають у світ весною, щоб випити тут і зараз.

 

Напій  на основі липового меду та соку прямого віджиму яблук, ожини, червоної та чорної смородини.                                                                     
Напій сухий.
Не містить барвників та харчових добавок.
Виготовлено без додавання спирту та цукру.
Без ГМО
Алк.: 8% про. 
Об'єм 0,750L (дм3)

Відгуки Залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

sota