Ua
sota
sota
Пошук
Пошук
sota

Pet-Сat

star-icon
star-icon
star-icon
star-icon
star-icon

(0)

285 грн

/ 0,750L (дм3)л

В наявності

* Безкоштовна доставка від 1000 грн.

warning-icon

Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.

sota
Опис Відгуки

Pet-Сat – слабоалкогольний натуральний напій природного бродіння липового меду з Канівських гір в 8 градусів. Напий без додавання спирту та цукру зі стриманим перляжем та хрусткою кислотністю.  У смаку інтенсивний аромат квітучої липи та нотки бджолиного воску.

          Pet-Сat створена за допомогою пре-шампанського методу «ансестраль», який виник задовго до винаходу вторинної ферментації, яку використовують для створення шампанського - років п'ятсот тому. «Ансестраль», як найстаріший стиль ігристого, зараз переживає своє відродження.  На відміну від класичного методу, який включає 2 етапи бродіння, тут напій бродить всього один раз. Бродіння продовжується в пляшці: вуглекислий газ виділяється і залишається під пробкою доти, доки її не відкорковують. Градус алкоголю нижче, ніж у інших вин із бульбашками. Тиск теж низький, тому перляж ніжний і менш настирливий. Найчастіше його не фільтрують, а значить, у келиху ігристе буде непрозорим, з дріжджовим осадом. Зате смак у нього яскравий. Післясмак залишає свіжі ноти яблук і нагадує про квітучі сади.  
       Pet-Сat цінується  за натуральний метод виробництва, низький градус і неймовірну здатність ідеально поєднуватися в будь-якій гастрономічній ситуації. Ароматне та гранично сухе ігристе без додавання цукру ідеальний для весни.
              Pet-Сat настільки ніжна, що іі закривають навіть не пробкою, а металевою «короною», як пиво, і випускають у світ весною, щоб випити тут і зараз.


Напій  на основі липового меду                                                                                                                                                  
Напій сухий.
Не містить барвників та харчових добавок.
Виготовлено без додавання спирту та цукру.
Без ГМО
Алк.: 8% про. 
Об'єм 0,750L (дм3)

Відгуки Залишити відгук

Немає відгуків про цей товар.

sota