Компанія “Медовий Спас” – це одна із перших технологічних медоварень промислових масштабів в Україні. Натуральні напої з меду — найбільш неоціненний дар.

З давніх часів на нашій землі мед вважався золотим скарбом та смачною запорукою міцного здоров’я і хорошого настрою. Ми вважаємо за свій обов’язок відродити та вивести на якісно новий рівень традиції справжнього медоваріння та за допомогою сучасних технологій подарувати новий смак.

«Медовий Спас» пропонує напій, який ламає стереотипи про медові напої як про надто солодкі і міцні та підносить новий смак — СІКЕРУ. Сікера — це алкогольний напій з натурального меду, соків ягід і фруктів прямого віджиму без додавання цукру і спирту. Гармонійне поєднання цих компонентів надає напою витончений квітковий аромат, густу текстуру і виразний післясмак.

Завдяки компанії «Медовий Спас» кожен співвітчизник має можливість скуштувати автентичний український напій, що зумів поєднати древні рецепти стародавніх медоварів із виготовленими на новітньому обладнанні.

Виробник «Медовий Спас» взявся за нелегку справу і вирішив відродити традиції медоваріння у сучасних умовах.

Чому саме хмільний мед? Тому що цей древній напій відомий ще з біблійних часів. А згідно письмових свідчень, на території сучасної України виготовлення медових напоїв було надзвичайно популярним. Різноманіття старовинних рецептів медових напоїв вражає.

Офіційне відкриття медоварні відбулося 14 жовтня 2018 у Броварах. Обладнання сертифіковано за сертифікатами НАССР, ІСО та інших вимог, встановлена італійська лінія розливу вин. Потужність виробництва медоварні становить півмільйона пляшок на рік.

Виготовлення медових напоїв може стати перспективною справою, тому що популяризація медових напоїв набирає обертів у світі. Зважаючи на те, що Україна є одним зі світових лідерів з виробництва меду, галузь медоваріння може стати цікавим локальним виробництвом.

Сьогодні в асортименті «Медового Спасу» представлена:

 

·       Сікера «Медова Витримана»;

·       Сікера «Медова Червона»;

·       Сікера «Медова Особлива»;

·       Сікера «Медова Рожева».

 

Сікера може стати новою нішею медової галузі України. Медоварня «Медовий Спас» лише стартує, проте кроки компанії вивірені та впевнені. Високі стандарти виробництва, кваліфікований персонал, увага до деталей, унікальний якісний продукт — ось «цеглинки», що закладені в основу успіху компанії.

У виготовленні сікери застосовується технологія зброджування меду та натуральних соків прямого віджиму. Жодних підсолоджувачів, ароматизаторів чи барвників. Завдяки технології зброджування напій зберігає всі корисні мікроелементи меду та соків.

Сікера - це справжній вибух різноманіття медових ароматів. Вона гармонійно доповнює традиційні страви. "Червона Сікера" чудово смакуватиме підігрітою у холодні зимові дні, а охолоджена «Медова Особлива» стане відмінним завершенням спекотного літнього дня.

Сікеру від виробника «Медовий Спас» можна придбати на офіційній сторінці компанії. Приємного вам смаку!