Медоварня «Медовий Спас» запрошує на гастро-екскурсію з дегустацією до міста, де століттями варили мед-пиво, до єдиного міста країни, яке носить у своїй назві ремесло – пивоваріння, до БРОВАРСЬКОЇ МЕДОВАРНИ.

Відмінна гастро-винна локація в дендропарку Садового центру ДАЛАС.
 
Екскурсія на медоварню не тільки введе в історію медоваріння, в етимологію назви медового вина Сікера, не тільки дозволить побачити захоплюючий процес виробництва і відчути дух медового хмелю, а й спробувати себе в ролі сомельє. Хрустка кислотність, потужне фруктове виконання і тонкий медовий аромат обов'язково запам'ятаються!
 
 

ПРОГРАМА

Екскурсія на виробництво (45 хвилин)Екскурсія на виробництво (45 хвилин)
Екскурсія на медоварню «Медовий Спас» введе в історію медоваріння, в етимологію назви медових напоїв СІКЕРА і познайомить з етапами виробництва медових напоїв.
Дегустація медового напою (45 хвилин)Дегустація медового напою (45 хвилин)
Найсмачніша година в екскурсії - це дегустація 8-ми видів медового напою СІКЕРА у супроводі сомельє. Цікавого, яскравого за своїми органолептичними властивостями напою.
Гастро-супровід  (30 хвилин)Гастро-супровід (30 хвилин)
На цій екскурсії є можливість продегустувати медовий напій СІКЕРА з сирами. Клієнти можуть придбати продукцію медоварні за додаткову оплату.
 
 
Ви можете забронювати  программу на вибір:
 

 

 
Для бронювання туру, вибору дат, придбання подарункових сертифікатів, консультацій  зв'яжіться з нами по телефону +38(066)3759284 ;
Спробуйте унікальний алкогольний напій з меду України СIКЕРА в поєднанні з крафтовими сирами.