Медоварня «Медовий Спас» - це одна з перших технологічних медоварінь промислових масштабів в Україні. Натуральні напої з меду - безцінний дар, який залишився у спадок від наших предків.
ІСТОРІЯ НАПОЮ
З давніх часів на нашій землі мед вважався золотим скарбом і запорукою міцного здоров'я. Медоварня «Медовий Спас» відроджує і виводить на якісно новий рівень традиції медоваріння за допомогою сучасних технологій.
"Медовуха", "Питний мед", "Медова брага", "Мед", "Хмільний мед" - такі назви були у алкоголю з меду раніше. Медові напої мало не пішли в повне забуття. Медоварні «Медовий Спас» все ж таки вдалося дати можливість продегустувати автентичний український напій, який зміг поєднати старовинні рецепти стародавніх медоварів з виготовленням на новітньому обладнанні.
Медоварні" Медовий Спас" все ж таки вдалося дати можливість продегустувати автентичний український напій, який зміг поєднати старовинні рецепти стародавніх медоварів з виготовленням на навітньому обладнанні.
СУЧАСНА КОМПАНІЯ НА ШЛЯХУ ДО ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ
У сучасному світі споживача важко здивувати особливим продуктом. Це стосується і ринку алкогольних напоїв. Важко відшукати по-справжньому національний, традиційний напій. Медоварня «Медовий Спас» відроджує традиції медоваріння і виводить на ринок медовий хмільний напій "Сикера".
СІКЕРА - це алкогольний напій, який виходить шляхом зброджування меду, фруктових та ягідних соків прямого віджиму без додавання цукру і спирту. Гармонійне поєднання цих компонентів надає напою витончений квітковий аромат, фруктовий характер, густу текстуру і виразний післясмак.
«Першу скрипку» у виробництві СІКЕРИ грає мед, нестачі якого в Україні немає. Друга складова - соки прямого віджиму чорної і червоної смородини, чорноплідної горобини, аґрусу, яблук, груш, вишні. Використовуючи фруктово-ягідну палітру України, медоварня відтворила цей напій, що має багатий на мікроелементи склад, адже всі корисні властивості меду при бродінні зберігаються.
Фруктово-ягідна щедрість України дарує багатство смаку і багатобарвність виконання цьому напою. Ще на початку минулого століття професор Львівського університету Теодор Цесельський стверджував, що країни з нашим кліматом можуть конкурувати на винному ринку тільки за рахунок напоїв з меду і фруктів.
Хмільний мед відомий ще з біблійних часів, а згідно письмових свідчень, на території сучасної України виготовлення медових напоїв було надзвичайно популярним. Різноманіття старовинних
рецептів медовухи вражає. Насолоджувалися напоями на основі меду майже до кінця 18 століття. Згодом популярність хмільного меду витіснили доступні і більш прості у виготовленні алкогольні напої. Однак у наш час з'явилася можливість відродити виготовлення медового вина, з'єднавши старовинні рецепти з сучасними технологіями виробництва.
«МЕДОВИЙ СПАС» І ЙОГО ПРОДУКЦІЯ
Медоварня «Медовий Спас» створена 14 жовтня 2018 у м.Бровари Київської області. Устаткування медоварні сертифіковане за сертифікатами НАССР, ISO, встановлена італійська лінія розливу вин. Потужність виробництва складає 350 000 пляшок в рік. Виготовлення медових напоїв може стати перспективним, так як популяризація медових вин набирає обертів у світі. А так як Україна входить до п'ятірки світових експортерів меду в світі, медоваріння може стати цікавим локальним виробництвом.
ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ
Вся наша продукція створена за всіма стандартами.
Створена в 1947 році «Міжнародна організація по стандартизації, ІSО» для забезпечення безпеки в області виробництва харчової продукції гарантує безпечні продукти харчування, адже потреба в продовольчій безпеці як ніколи велика. І щоб продемонструвати свою прихильність принципам харчової безпеки багато виробників харчової продукції прагнуть сертифікуватися. Це дає підвищення споживчої довіри. Стандарт ISO 22000 дається будь-якій організації, що є однією з ланцюгів поставок харчової продукції «від поля до виделки», а споживачеві дає наочне підтвердження того, що виробник відповідально ставиться до санітарних вимог і до безпеки.
Впровадити вимоги цих стандартів складно, але медоварня «Медовий Спас» пройшла складний аудит і отримала стандарт ISO 22000 в 2019 році. А в 2020 році медоварня пройшла більш складний аудит і перейшла на новий більш жорсткий стандарт 22000: 2018. І щороку медоварня проходить аудит та підтверджує цей стандарт.