У 1897 році у столиці Бельгії Брюсселі відбувся Перший конгрес Apimondia – Всесвітня Федерація Бджільницьких Асоціацій. Це наймасштабніший у світі захід у галузі бджільництва.
      23 конгрес Апімондії проходив і у столиці України місті Києві! А після скасування заходу в російській Уфі через напад на Україну 47-й Конгрес Апімондії перенесли до Стамбула. І відкрився він у яскраву дату у День Незалежності України 24 серпня.
       Україна, яка виробляє понад 70 тисяч тонн меду на рік і перебуває у п'ятірці серед експортерів золотих потоків у світі, представлена значною делегацією, серед яких і наша медоварня Медовий Спас зі своїм медовим хмелем СІКЕРА.
 
    Медоварня Медовий Спас стала срібною призеркою на 47-му Конгресі Апімондії Всесвітньої Федерації Бджільницьких Асоціацій, на наймасштабнішій і найголовнішій події у світі в галузі бджільництва.  СІКЕРА, в якій мед виброджується і дає дзвінкий синтез із ягодами та фруктами, отримала високу оцінку. Головне джерело натхнення медоварів – це фруктово-ягідна щедрість українських земель. Є всі шанси для медового хмелю стати унікальним гастрономічним продуктом України.