Медоварня «Медовий Спас» - це одна з перших технологічних медоварінь промислових масштабів в Україні. Натуральні напої з меду - безцінний дар, який залишився у спадок від наших предків.

ІСТОРИЯ НАПОЮ

З давніх часів на нашій землі мед вважався золотим скарбом і запорукою міцного здоров'я. Медоварня "Медовий Спас" відроджує і виводить на якісно новий рівень традиції медоваріння за допомогою сучасних технологій.

       "Медовуха", "питний мед", "медова брага", "мед", "хмільний мед" - такі назви мали алкоголь із меду раніше. Медові напої ледь не пішли в повне забуття. Медоварні "Медовий Спас" усе-таки вдалося дати можливість продегустувати автентичний український напій, який зміг поєднати старовинні рецепти стародавніх медоварів із виготовленням на новітньому обладнанні.

Медоварні «Медовий Спас» все ж таки вдалося дати можливість продегустувати автентичний український напій, який зміг поєднати старовинні рецепти стародавніх медоварів з виготовленням на новітньому обладнанні.

СУЧАСНА КОМПАНІЯ НА ШЛЯХУ ДО ВІДРОДЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ

У сучасному світі споживача важко здивувати особливим продуктом. Це стосується і ринку алкогольних напоїв. Важко відшукати по-справжньому національний, традиційний напій. Медоварня «Медовий Спас» відроджує традиції медоваріння і виводить на ринок медовий хмільний напій "Сикера".

Хмільний мед відомий ще з біблійних часів, а згідно письмових свідчень, на території сучасної України виготовлення медових напоїв було надзвичайно популярним. Різноманіття старовинних рецептів медовухи вражає. Насолоджувалися напоями на основі меду майже до кінця 18 століття. Згодом популярність хмільного меду витіснили доступні і більш прості у виготовленні алкогольні напої. Однак у наш час з'явилася можливість відродити виготовлення медового вина, з'єднавши старовинні рецепти з сучасними технологіями виробництва.

«МЕДОВИЙ СПАС» І ЙОГО ПРОДУКЦІЯ

Медоварня «Медовий Спас» створена 14 жовтня 2018 у м.Бровари Київської області. Устаткування медоварні сертифіковане за сертифікатами НАССР, ISO, встановлена італійська лінія розливу вин. Потужність виробництва складає півмільйона пляшок в рік. Виготовлення медових напоїв може стати перспективним, так як популяризація медових вин набирає обертів у світі. А так як Україна входить до п'ятірки світових експортерів меду в світі, медоваріння може стати цікавим локальним виробництвом.