Час побалувати себе новими враженнями. Спробуйте унікальний алкогольний напій із меду України СIКЕРА.

Сікера
Це алкогольний напій, створений на основі меду, соків фруктів і ягід без додавання спирту та цукру. Окрім яскравого смаку, сікера має багатий мінеральний склад вітамінів та мікроелементів.

Пропонуємо Вам програми:

 • Екскурсія на виробництво (45 хвилин)Екскурсія на виробництво (45 хвилин)

  Екскурсія на медоварню «Медовий Спас» введе в історію медоваріння, в етимологію назви медових напоїв СІКЕРА і познайомить з етапами виробництва медових напоїв.

 • Дегустація медового напою (45 хвилин)Дегустація медового напою (45 хвилин)

  Найсмачніша година в екскурсії - це дегустація 8-ми видів медового напою СІКЕРА у супроводі сомельє. Цікавого, яскравого за своїми органолептичними властивостями напою.

 • Гастро-супровід (30 хвилин)Гастро-супровід (30 хвилин)

  На цій екскурсії є можливість продегустувати медовий напій СІКЕРА з сирами. Клієнти можуть придбати продукцію медоварні за додаткову оплату.

   
  Стародавні елліни залишили народам усього світу багату спадщину. Це не тільки архітектура, скульптура, живопис, а й міфи та легенди Стародавньої Греції.У давньогрецькій міфології часто згадуються і бджоли. Напоєм безсмертних олімпійських богів служили - квітковий нектар, а їжею - амброзія.

   Згідно міфології, під час бенкетів на Олімпі богиня молодості Геба і юнак Ганімед розносили амброзію, яка давала силу, умиротворення духу, безсмертя душі, а в золотих кубках подавали нектар. Своєрідна альтернатива уколів краси і молодості в косметологічних клініках.

   Емблемами могутнього Зевса були орел і бджола. Зевса, який народився на Криті, поїли за легендами нектаром. Голуби приносили йому амброзію, а орел прилітав, несучи в пазурах кубок з нектаром. Бджоли збирали для Зевса мед і охороняли вхід до печери. Коли смертні проникли в печеру Зевса, щоб викрасти мед, на них напали бджоли. Жриць Артеміди, Деметри, Персефони називали бджолами.

  Бджільництво Греції тісно пов'язане з ім'ям Арістея (названим Меліссеєм, бджола по грецькі «меліса»), сином Аполлона, який навчився виготовляти вулики і передав знання людям. Його зображували на древніх монетах, а на реверсі було зображення бджіл. Боги або небожителі залишили людству в спадщину медові вина. Нестримна зухвалість відтворити нектар богів, а медові вина все ж з того ж ДНК, що пили олімпійці.

  Відчути себе богами на Олімпі можна в дегустаційному центрі медоварні «Медовий Спас» в Садовому центрі «ДАЛАС».  
  Медоварня «Медовий Спас» запрошує в гастро-екскурсію з дегустацією в місто Бровари Київської області. Екскурсія на медоварню не тільки введе в історію медоваріння, в етимологію назви медового вина Сікера, не тільки дозволить побачити захоплюючий процес виробництва, відчути дух медового хмелю, а й спробувати себе в ролі сомельє.
   Нектар богів, витягнутий з-під замків часів і віків, розливається медоварнею вже пятий  рік.
  Є можливість зупинити реальність, заблукати в століттях і розкуштувати те, що вважалося напоями богів, занурившись ненадовго в олімпійський спокій!